Wij gebruiken cookies om het webverkeer te analyseren. Er worden geen persoonsgegevens verzameld en uw bezoek wordt geanonimiseerd om uw privacy te waarborgen.
Ik heb Marrigje leren kennen in 2003. Zij was toen al werkzaam bij De Jong. Samen met Nicolette en Marianne vormde zij het secretariaat. Zodra de telefoon ging, stond Marrigje klaar om klanten vriendelijk, behulpzaam en professioneel te woord te staan.
Marrigje heeft daarnaast een creatieve kant. Ze kan prachtig schilderen en op het kantoor in Soest hingen verschillende schilderijen van haar hand. Een van deze schilderijen heeft zelfs een plek gekregen op onze huidige locatie aan de Koningsweg.
Ook buiten haar werk heeft Marrigje een grote passie: honden. Vooral de Spaanse windhond, de Galgo, heeft haar hart gestolen. Door de jaren heen heeft zij diverse honden opgevangen en verzorgd. Sinds vorig jaar heeft zij zelf een Galgo, Payote, die inmiddels een vertrouwd onderdeel van haar leven is geworden.

Voor veel klanten was Marrigje het vertrouwde gezicht bij binnenkomst aan de Burgemeester Grothestraat 35. Zij was vaak het eerste aanspreekpunt en klanten waardeerden het contact met haar enorm. Haar vriendelijke uitstraling en betrokkenheid zorgden ervoor dat mensen zich welkom voelden.
Een jaarlijks terugkerend hoogtepunt was het optuigen van de kerstboom. Hoewel Marrigje altijd beweerde daar een hekel aan te hebben, wist zij er ieder jaar weer iets moois van te maken. Dat typeert haar: met aandacht en toewijding maakte zij van alles iets bijzonders.
Kortom, Marrigje was een zeer fijne collega om mee samen te werken. Wij zullen haar betrokkenheid, vriendelijkheid en gezelligheid zeker missen. We wensen haar alle geluk, gezondheid en mooie nieuwe ervaringen voor de toekomst.
0 Reacties